Дніпрорудненська бібліотека сімейного читання. Офіційний сайт

Оголошення

КОМП’ЮТЕРНИЙ КУРС АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В БІБЛОТЕЦІ

Дніпрорудненська міська бібліотека сімейного читання запрошує всіх охочих пройти безкоштовний комп'ютерний курс англійської мови для дорослих «Англійська 1, 2, 3» (english123.com.ua). Курс призначений для тих, хто тільки починає вивчати англійську мову або володіє нею на базовому рівні.

Переваги курсу:

  • здобуваєте всі мовні навички: розширюєте словниковий запас, вивчаєте граматику, вчитеся розуміти на слух, писати і навіть правильно вимовляти!
  • Добре розважаєтесь! Це Вам забезпечують інтерактивні елементи курсу: ігри, фільми HD, пісні та фото-уроки.
  • Працюєте з носіями мови, а це означає, що Ви будете говорити з правильною вимовою.
  • Працюєте індивідуально - самостійно встановлюєте собі темп навчання і контролюєте свій прогрес.
  • Вчитеся, коли хочете і де хочете. Достатньо мати доступ до Інтернету

Загальна тривалість курсу - рік за умови, що учасник відвідуватиме навчання в бібліотеці двічі на тиждень. Такий ритм є найбільш ефективним і дає найкращі результати. За умови правильного виконання більш ніж 80% вправ одного рівня учасник отримує свідоцтво зразка Ради Європи.

Цією послугою може скористатися кожен відвідувач бібліотеки. Якщо ви раніше не вивчали англійську, можете почати навчання з самого початку, з першого рівня. Якщо ви знаєте основи, ви можете вибрати третій або четвертий рівень - для осіб, що володіють початковими навичками.

Бібліотека отримала можливість надавати навчання безкоштовно, завдяки участі в проекті «Англійська 1, 2, 3 в бібліотеці», який спільно впроваджують компаніяFunmedia та Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), яка адмініструє програму Бібліоміст.

Чекаємо на Вас!

Понеділок, 16 Червня 2014 12:36 | Переглядів: 78