Дніпрорудненська бібліотека сімейного читання. Офіційний сайт

Новини

Міський фестиваль "Козацькі розваги""

Було колись - в Україні

Ревіли гармати;

Було колись - запорожці

Вміли панувати.

Історія виступає завжди як могутній імпульс національного відродження і саморозвитку держави. Козацтво, звісно ж, займає особливе місце в історії нашої країни, адже без збройної боротьби за волю України не можна уявити її подальший економічний та духовний розквіт. Не випадково науковці вважають, що на трьох скрижалях покоїлася твердиня українського суспільства в добу Середньовіччя: на козацтві, чумацтві й кобзарстві.

Козацтво - це уособлення військової потуги українства, символ рішучого збройного опору ворогам Української Держави. І тому не випадково, який вже рік в місті Дніпрорудне напередодні свята проходить міський фестиваль "Козацькі розваги", який допомогає вивчати славну історію українського козацтва нинішнім поколінням. Громадсько - молодіжна організація клуб "Білі Ворони" виступає ініціатором фестивалю і залучає інших партнерів до цього дійства. Отже, і міська бібліотека сімейного читання приймає активну участь у проведенні свята, проводячи веселі конкурси та майстер - класи для дітей, організовуючи виставку - продаж декоративно - прикладного мистецтва дніпрорудненських майстрів, та й, як це вже стало традиційним , виготовляючи головний приз за найкращу вишиванку. В цьому році робітники бібліотеки виготовили чудову ляльку - мотанку, яка дісталася мешканці міста Олександрі Каморкіній за її гарну вишиванку, створену власноруч.

Із 1495 року почався родовід Українського козацтва - літопис найгероїчніших сторінок нашого народу, доби запеклих і звитяжних змагань за незалежну самостійну соборну українську державу. Священні сторінки нашої історії ми повинні пам'ятати й трепетно шанувати, примножуючи нев'янучу у віках славу великих наших предків.Понеділок, 10 Жовтня 2016 09:52 | Переглядів: 118